Şeytanın Aklına Gelmez: Gözünü Para Hırsı Bürüyen Şahıslar Dilan Polat’ın Annesinin Mezarını Kazdı!

Dilan ve Engin Polat çiftinin servetinin bir kısmının peşine düşenlerin gözünü para hırsı bürüdü. Yıllar önce babası tarafından öldürünen Dilan Polat’ın annesinin mezarlığı kimliği belirsiz kişilerce kazıldı.

Kaynak: https://twitter.com/FOXhaber/status/1…

Lüks yaşamlarıyla dikkatleri üzerine çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat sosyal medyanın en çok tartışılan isimlerinden biri oldu.

Kısa sürede inanılmaz bir servete kavuştukları konuşulan Dilan ve Engin ikilisi İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklandı.

Fenomen çift “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” gibi suçlamalardan 4 Kasım’dan beri cezaevinde.

Cezaevindeki Dilan Polat’ı bir hayli üzecek bir hadise yaşandı. Belki biliyorsunuzdur; Dilan bir açıklamasında annesi Nihal Ayhan’ın babası Rıfat Doğu tarafından öldürüldüğünü itiraf etmişti.

Çocuk yaşta annesiz kaldığını gözyaşları içinde anlatan Dilan Polat’ın annesinin Batman’daki mezarı saldırıya uğradı.

Bir şahıs yada şahıslar Polat ailesinin sahip olduğu servetin bir kısmının Dilan Polat’ın vefat eden annesinin mezarında gömülü olduğunu düşündü.

Pes dedirten olay yüzünden tahribata uğrayan mezarda para arayan kişiler hakkında araştırma başlatıldı.

Fox Ana Haber’in haberini de buradan izleyebilirsiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x