Milli maçlar ne zaman? İşte Hırvatistan-Türkiye ve Letonya-Türkiye milli maç tarihleri

Türkiye A Milli Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası grup maçları kapsamında, Hırvastistan ve Letonya ile karşı karşıya gelecek. D Grubu’nda yer alan milli takımın maçlarının tarihi ise araştırma konusu oldu. İşte, Hırvatistan-Türkiye ve Letonya-Türkiye milli maç tarihleri…

HIRVATİSTAN-TÜRKİYE MAÇI NE ZAMAN?

Hırvatistan-Türkiye maçı 12 Ekim 2023 tarihinde Opus Arena Stadyumu’nda oynanacak.

TÜRKİYE-LETONYA MAÇI NE ZAMAN?

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda 15 Ekim Pazar günü Letonya ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanacak müsabaka, saat 21.45’te başlayacak.

HIRVATİSTAN MAÇININ BİLETLERİ SATIŞTA

A Milli Futbol Takımı’nın UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu’nda deplasmanda Hırvatistan ile yapacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 12 Ekim Perşembe günü saat 21.45’te Opus Arena Stadyumu’nda oynanacak müsabakanın öncelikli bilet satışları Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı.

Bir gün sürecek öncelikli bilet satışlarından sadece son 1 yıl içerisinde Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyesi olmuş kişiler yararlanabilecek.

Hırvatistan maçının genel bilet satışları ise bugün saat 17.00’de başlayacak.

“www.passo.com.tr” ve Passo Mobil Uygulama’dan satılacak biletlerde Passolig kart zorunluluğu aranmayacak.

Hırvatistan-Türkiye maçının misafir tribün bilet satış fiyatları 400 lira olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x