Koşun Çok Büyük Olay Var: Sagopa Kajmer’in Eski Menajerinden Ağzımızı Açık Bırakacak Şok İddia

Rap camiasının en eski ve en sevilen isimlerinden Sagopa Kajmer’in eski menajeri sosyal medya hesabında ağızları açık bırakan açıklamalarda bulundu. Menajerin ünlü rapçinin hayranları hakkında söyledikleri, deprem döneminde yaptıkları ve ‘maddi’ konulardaki tutumu hakkındaki iddiaları duyanları resmen şoke etti!

Kaynak: https://www.instagram.com/alicanmetin…

Rap müzik denince akla gelen ilk isimlerden bir tanesi Sagopa Kajmer biliyorsunuz ki.

Özellikle 2000’li yıllara damgasını vuran Galiba, Baytar, İstisnalar Kaideyi Bozmaz, Ateşten Gömlek gibi şarkılarla herkesin diline pelesenk olan Sagopa Kajmer, pek çok kişinin ergenliğinin de unutulmaz isimlerinden biri oldu.

Magazinde görüşleriyle, özel hayatıyla ve mesleki konularla konuşulan Sagopa’nın, sosyal medyada hala gündeme geldiği bir durum var ki o da Ceza ile olan küslükleri.

Yıllardır küs olduğu eski arkadaşı Ceza’yla barışması herkes tarafından istenirken, ikili bu konuyu tamamen kapattıklarını ima etmişlerdi. Hatta geçtiğimiz günlerde yapay zeka ile Sagopa Kajmer ve Ceza’ya birlikte Emir Can İğrek’in ‘Can Dostum’ şarkısı söyletilmiş ve sosyal medyada epey konuşulmuştu.

Bir süredir gündemde olmayan Sagopa Kajmer hakkında eski menajeri Alican Metin Parlak sansasyonel iddialarda bulundu.

Sagopa Kajmer’in eski menajeri Alican Metin Parlak, Instagram hesabı üzerinden eskiden birlikte çalıştığı sanatçı hakkında söyledikleriyle görenlerin ağzını açık bıraktı.

Öncelikli olarak Sagopa Kajmer’le aralarında geçen bir WhatsApp konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşan Alican Parlak, ünlü rapçinin attığı bir ses kaydına dikkat çekti.

Sagopa Kajmer ekran görüntüsünde yer alan ses kaydında ‘Amacım Sago kitlesini radyoya çekmek değil. Onlar çok cahil insanlar yani.’ dediği duyuluyor.

Ekran kaydı burada:

Ardından konu hakkında açıklama yapmaya başlayan Alican Metin Parlak, “Parayı koyarken kimse cahil değildi.” diye açıklamalara başlıyor ve duyanların ağzını açık bırakacak iddialarda bulunuyor.

‘Parayı koyarken kimse cahil değildi. Ben bile tek başıma beş yıl senin hizmetini gördüm. 500-600 lira saç parası vermemek için, saçını kestirmeye – boyatmaya para vermemek için saçını bile bana kestirdin. TCK’da bile çete olmak için en az üç kişi lazım.’

“Sen beni çeteden yargılatmaya çalışacaksın he? Asıl çete sensin. Ve bunu tüm Türkiye, Türkçe bilen herkes görecek.”

Ardından Sagopa Kajmer’in tüm Türkiye’yi sarsan 6 Şubat depreminin ardından bir kuruş bile para harcamamasını, yardım etmemesini söylediğini dile getirdi.

‘6 Şubat depreminden sonra bir araya geldiğimizde ben annemle de görüştüm. Depremle ilgili benim bir kuruşumu harcama, harcarsan hakkımı helal etmem. Kimseye yardım yok. Devlet kendi başına halletsin’ demiştin. Hatırlıyor musun? İnsanları çok seven, onlara cahil diyen.’

Eski menajerin bir diğer hayret ettiren iddiası ise Sagopa Kajmer’in vergi kaçırdığıydı.

”Ne olacak ya ‘Ben ‘Sakolpa’yım. Ben uyuşturucudan bile yakalandım 40 bin dolar verdim, serbest kaldım. Bana hiçbir şey olmaz.’ diyen kimdi? Kendin vergi kaçırıyorsun. Yılda en az 60 bin tane, 70 bin tane kaçak plak sokuyorsun. Kaçak, vergisiz. Bir de vergi kaçırıyorsun. Dijital gelirlerin hepsini nakit olarak çekiyorsun. Müşavirle beraber… Şimdi ben mi çete oluyorum.?’

Alican Metin Parlak açıklamalarının ardından “Ben ölsem, vurulsam bile bu davadan, bu olaydan vazgeçmeyeceğim” açıklamasını yayınladı.

‘Savcılıkta koruma talebim mevcut. Unutmayın kimse devletten, adaletten üstün değildir. Ben ölsem, vurulsam bile bu davadan, bu olaydan vazgeçmeyeceğim. Sizin hakkınız yendiğinde, siz tehdit edildiğinizde; ailenizle, sevdiklerinizle, kendi can güvenliğinizle… O zaman anlarsınız.’

Alican Metin Parlak yaptığı açıklamaların bir kısmını daha sonra sildi. Sagopa Kajmer ile ilgili yaptığı tüm açıklamaları bu videoda görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x