Buca Belediye Başkanı Ölümden Döndü: 2 Bacağında da Kırık Var

İzmir’in Buca ilçesinin belediye başkanı Erhan Kılıç, ölümden döndü. Evinde yaptırdığı müştemilatı denetlediği sırada merdiven boşluğuna düşen Kılıç’ın iki bacağında da kırık olduğu açıklandı.

İzmir’in CHP’li Buca Belediyesi’nde başkan Erhan Kılıç, evinin bahçesinde yaptırdığı müştemilatı denetlediği sırada kaza geçirdi.

Kılıç’ın, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması sonucu merdiven boşluğuna düştüğü ve başkanın her iki bacağında da kırık meydana geldiği öğrenildi.

Belediyeden yapılan açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Erhan Kılıç, 13 Kasım 2023 günü saat 22.00 sularında evinin bahçesinde tadilatı devam etmekte olan müştemilatının kontrolünü yaparken, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması nedeni ile merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirmiştir. Kaza sonucu başkanımızın her iki bacağında da kırık meydana gelmiştir. Başkanımızın tedavisi devam etmekte olup , sağlık durumu gayet iyidir. Gelişmeleri düzenli olarak hemşehrilerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır” ifadelerine yer verildi.

Belediyen yapılan son durum açıklaması ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x