Avukat Feyza Altun, Özlem ile Tayyar Öz Çiftinin Umre Çekilişindeki Detayları İlk Kez Açıkladı!

Dilan Polat davasını didik didik eden Avukat Feyza Altun’un şu anki radarında Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti var. Lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerine çeken Öz çifti sosyal medya paylaşımlarıyla da tartışma yaratıyor. Altun, Instagram hesabından yine gündem olacak açıklamalarda bulundu. Özlem ile Tayyar Öz çiftinin yaptığı Ümre ve Paris çekilişindeki perde arkasını ortaya çıkardı.

Kara para aklama suçlamasından tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat davasının ilk günden beri takipçisi olan Avukat Feyza Altun çalışmalarına sıkı çekilde devam ediyor.

“Bu ikisine de bakmamız lazım arkadaşlar” diyerek oklarını Özlem Öz ve Tayyar Öz çiftine doğrultan Altun, açıklamalarıyla hepimizin ağzını açık bırakmaya devam ediyor.

Şatafatlı hayatlarıyla gözleri üzerine çeken Özlem ve Tayyar Öz çifti, 2.5 milyon takipçili Instagram hesaplarından çekilişler yapıyordu.

Pek çok fenomen gibi Öz ikilisi de takipçilerine yönelik yaptığı çekilişlerle dikkatleri üzerine çekmiş, “Paris ve Umre’ye gönderiyoruz” demişlerdi.

Avukat Feyza Altun, “Tayyargiller” olarak adlandırdığı Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftininin Paris çekilişini kazanan takipçilerine 15 bin TL gönderdiklerini açıkladı.

15 bin TL’nin Paris seyahati için oldukça düşük bir miktar olduğunu belirten Altun paylaşımlarına şu şekilde devam etti…

??

Öz çiftinin yaptığı Umre çekilişini kazanan kadının ise hamile olduğunu söyleyen Feyza Altun, hamileliği dışında yalnızca bir kişinin ücreti karşılandığı için gitmediğini duyurdu.

??

??

Öz ikilisinin, Umre çekilişini kazanan kadına parasını da çok geç gönderdiklerini öne süren Avukat Feyza Altun açıklamalarıyla yine bir perdeyi araladı.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x