ABD Başkanı Joe Biden’a Çağrıda Bulunan Haluk Levent Paylaşımıyla Yüzleri Güldürdü

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinden bu yana saha da canını dişine takan isimlerin başında Haluk Levent geliyor. AHBAP derneğinin kurucusu olan ünlü şarkıcı bu dönemde başta Twitter olmak üzere sosyal medya hesaplarını oldukça etkili kullandı. Dünyanın en etkili Twitter kullanıcıları arasına giren Haluk Levent son paylaşımıyla dikkat çekti. Levent, ABD Başkanı Joe Biden’ı etiketleyerek yaptığı mizahi paylaşımla gündem oldu.

6 Şubat Pazartesi günü merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki yıkıcı deprem meydana geldi.

11 ili enkaz yığınına çeviren felaketlerin ardından adeta seferberlik ilan edildi. Bölgeye yardım eli uzatan Haluk Levent ve kurucusu olduğu AHBAP Derneği birçok depremzedeye büyük bir destek sağladı.

Depremin ilk gününden bu yana afet bölgesi için ter döken ünlü şarkıcı kendi sosyal medya hesapları üzerinden de adeta yardım ağı oluşturdu.

Yaptığı yardımlarla geniş bir kesim tarafından takdir gören Haluk Levent son bir ayda en çok konuştuğumuz isimlerden biri oldu elbette.

Sosyal medya hesaplarını son derece aktif ve etkili bir şekilde kullanmayı başaran Levent’in paylaşımları da sayısız etkileşim aldı. Yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı dünyanın en etkili 16. kullanıcısı olduğunu belirtti.

Levent, listenin ekran görüntüsünü paylaşarak ”Twitlerimi beğenerek, ilgilenerek ve yaygınlaştırıp yorum yaparak beni dünyanın en etkili 16. kullanıcısı yapmışsınız. Teşekkür ediyorum canlarım” notunu düştü.

ABD Başkanı Joe Biden’ın bu listenin 24. sırasında olduğuna dair bir ekran görüntüsü de paylaşan Haluk Levent, bu kez de Biden’ı etiketleyerek mizah dolu bir paylaşımla yüzleri güldürdü.

Biden’a AHBAP Derneği’ne üye olmasını söyleten Levent, paylaşımına “Bu sizin gücünüz. ABD başkanı Biden beni kıskanmış olabilir. Hal böyle iken ona seslenelim. Gel Ahbap’a üye ol! (1 aydır ilk kez mizah yapayım bari)” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir